Підготовче відділення

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН

Хмельницький національний університет –вищий заклад освіти класичного типу на Поділлі, який готує фахівців з 24 галузей знань та 60 спеціальностей та спеціалізацій і проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу.

Партнерами університету на сьогодні є вищі навчальні заклади, наукові установи, організації та фонди з Німеччини, Польщі, Словаччини, Литви, Австрії, Росії, Білорусі, Нідерландів, США, Бельгії, Франції та інших країн.

У рамках спільних проектів науково-технічного співробітництва університет плідно співпрацює із: Університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), Університетом Марії Склодовської-Кюрі (Польща), Фондовим університетом м. Гільдесгайм (Німеччина), Університетом технологічно- природничим ім. Снядецьких, Королівським технологічним університетом (Швеція), Магдебурзьким університетом Отто фон Гюріке (Німеччина), Університетом Ньюкасла (Великобританія), Інститутом тепло- і масообміну ім. А.В. Ликова НАН Білорусі, Інститутом машинознавства.

Студентами університету є громадяни багатьох країн: Росії, Білорусі, Польщі, Туркменістану, Азербайджану, Китаю, Німеччини, Туреччини, Йорданії, Узбекистану, Молдови, Хорватії, Ємену і звичайно, України.

Університет, який має перевірену часом репутацію та міжнародне визнання, забезпечить і вам необхідну якість підготовки, незалежно від того, який ви хочете отримати диплом: бакалавра або магістра.

Саме тут ви можете здобути високоякісну освіту, необхідну для побудови блискучої професійної кар’єри, отримати потрібний рівень підготовки для подальшої роботи в міжнародних компаніях, знайти та реалізувати себе.

Підготовче відділення для навчання іноземних громадян Хмельницького національного університету запрошує всіх охочих молодих людей з різних країн світу оволодіти українською мовою, опанувати ази наук, необхідних для подальшого навчання в Хмельницькому національному університеті або інших вищих навчальних закладах України.

Наше завдання – допомогти студентам здобути ґрунтовні знання з обраного фаху, навчити застосовувати їх на практиці, проводити інтерактивні заняття, забезпечити сталі ціни за навчання, гарантувати безпеку, організувати цікаве дозвілля, залишити незабутні приємні враження від студентського життя. Ми впевнені, що ваш досвід проживання та навчання в нашій країні, знайомство з нашою культурою та традиціями народів світу, вивчення та опанування іноземної мови нададуть вам значну перевагу в отриманні вашої заповітної посади в недалекому майбутньому.

 

Підготовче відділення для навчання іноземних громадян ХНУ

Адреса:
вул. Інститутська, буд. 11, кім. 320,
м. Хмельницький, Україна, 29016

тел.: +38 0382 (72-87-04), +38 0382 (72-80-76)

e-mail: interdept.khnu@gmail.com, fmv.margo@gmail.com